Zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści. Na wizyty prosimy umawiać się w rejestracji, tel.: 881 729 613

dr n. med. Wioletta Giemza Urbanowicz – specjalista psychiatra, a także psychoterapeuta w nurcie systemowym.

Pracuje w piątki w godzinach 12.00 – 18.00. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny.

lek. Anna Malecka – lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyła pracując zarówno w systemie całodobowym jak i ambulatoryjnym m.in w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu. W 2019 roku uczestnik European College of Neuropsychopharmalogy w Wenecji.  Diagnosta FASD metodą kwestionariusza Waszyngtońskiego. Od kilku lat związana z Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Pomaga młodym pacjentom z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi.

Pracuje w poniedziałki i środy od godziny 16.00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

Maria Hrehorowicz – psycholog, psychoterapeuta CBT. Pomaga dzieciom, adolescentom, a także osobom dorosłym. W swojej pracy stosuje głównie techniki terapii behawioralno – poznawczej, pozostaje w stałej superwizji. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci młodzieży i osób dorosłych.

Pracuje we wtorki od godziny 16.00 oraz we wtorki od godziny 8.30. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

Karol Leniec psycholog w trakcie specjalizacji psychologii klinicznej, specjalista terapii uzależnień.  Prowadzi grupę terapeutyczną dla kobiet.

Pracuje w czwartki od godziny 17.00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.