Zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści. Na wizyty prosimy umawiać się telefonicznie. W sprawie konsultacji do grupy terapeutycznej prosimy o kontakt z Marią Hrehorowicz.

 

Anna Malecka – lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyła pracując zarówno w systemie całodobowym jak i ambulatoryjnym. Od kilku lat związana z Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Pomaga młodym pacjentom z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi.

Pracuje w środy od godziny 16.00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

tel. 535 167 404

 

Maria Hrehorowicz – psycholog, psychoterapeuta CBT. Pomaga dzieciom, adolescentom, a także osobom dorosłym. W swojej pracy stosuje głównie techniki terapii behawioralno – poznawczej, pozostaje w stałej superwizji. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci młodzieży i osób dorosłych.

Pracuje we wtorki od godziny 16.00 oraz we wtorki od godziny 8.30. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

tel. 605 516 234

 

Hanna Danak, psycholog i psychoterapeutka. Ukończyła kurs podstawowy Systemowej Terapii Rodzin prowadzony przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Aktualnie jest na czwartym  (ostatnim) roku psychoterapii ericksonowskiej organizowanym przez Polski Instytut Ericksonowski. Doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywała pracując na oddziałach szpitala psychiatrycznego, w poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży oraz w szkołach. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzin i par. Pracuje z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą.

Pracuje w piątki od godziny 16.00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

tel. 509 349 708

 

Karol Leniec psycholog, specjalista terapii uzależnień w trakcie specjalizacji. Prowadzi grupę terapeutyczną dla kobiet.

Pracuje w czwartki od godziny 17.00. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.