Zespół

Maria Hrehorowicz

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT (nr certyfikatu: 1497)

Doświadczenie zdobywała m.in. w pracy na oddziale psychiatrycznym przyjęciowym w Szpitalu dla Psychicznie i Nerwowo Chorych w Międzyrzeczu, w pracy z dziećmi w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Świebodznie. Od 2016 roku prowadzi Fundację Bona Labor.

Maciej Sut

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej. Prowadzi diagnostykę dzieci, młodzieży i dorosłych, wsparcie psychologiczne i poradnictwo dla rodziców.

Milena Sawicka

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta CBT (nr certyfikatu: 1467

Marta Mikołajczyk

Psychoterapeuta CBT, certyfikowany psychoterapeuta DBT, terapeuta uzależnień

Beata Burdzy

Psycholog z doświadczeniem klinicznym zdobytym na oddziale psychiatrycznym w Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze

Izabela Kulczewska

Pedagog, psycholog, neuropsycholog, psychotraumatolog, tarapeuta zajęciowy, terapeuta rodzinny.

Justyna Wachol

Psycholog, pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, w tym z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Udziela również konsultacji rodzicielskich. W stałej superwizji.

Anna Malecka

Lekarz, specjalista psychiatra dziecięcy.

Izabela Czerniawska

Magister psychologii z zamiłowaniem do odkrywania głębokości ludzkiego umysłu i wspierania innych w ich drodze do psychospołecznego dobrostanu. Moja praktyka psychologiczna opiera się na holistycznym spojrzeniu na jednostkę, uwzględniając zarówno aspekty emocjonalne, jak i psychospołeczne. Moje doświadczenie w obszarze psychologii skupia się na dostarczaniu wsparcia emocjonalnego i pomocy w radzeniu sobie z życiowymi wyzwaniami.

W mojej pracy kładę nacisk na stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której nasi klienci mogą dzielić się swoimi myślami, uczuciami i doświadczeniami.

Moje podejście terapeutyczne opiera się na empatii, szacunku i współpracy. Uważam, że każdy człowiek jest niepowtarzalny, dlatego dostosowuję moje podejście do indywidualnych potrzeb każdej osoby, z którą współpracuję. Wierzę w siłę wspólnego poszukiwania rozwiązań i rozwijania potencjału do osobistego wzrostu.
Scroll to Top