Zespół

Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści. Na wizyty prosimy umawiać się w rejestracji, tel.: 881 729 613

lek. Anna Malecka – specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży.  Doświadczenie zdobyła pracując zarówno w systemie całodobowym jak i ambulatoryjnym m.in w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu. W 2019 roku uczestnik European College of Neuropsychopharmalogy w Wenecji.  Diagnosta FASD metodą kwestionariusza Waszyngtońskiego. Od kilku lat związana z Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze. Pomaga młodym pacjentom z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi. Od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Dalej Razem w zakresie diagnozy ASD.

Pracuje w  środy i piątki od godziny 8 do 14. Prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt.

mgr Maria Hrehorowicz – psycholog, psychoterapeuta CBT. Pomaga dzieciom, adolescentom, a także osobom dorosłym. W swojej pracy stosuje głównie techniki terapii behawioralno – poznawczej, pozostaje w stałej superwizji. Zajmuje się terapią indywidualną dzieci młodzieży i osób dorosłych.

mgr Milena Staś psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie szkolenia – pozostaje w stałej superwizji. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych.

mgr Justyna Wiercińska psycholog, prowadzi diagnostykę, poradnictwo psychologiczne oraz terapię psychologiczną dzieci i młodzieży. Ukończyła certyfikowane szkolenie technik behawioralno poznawczych „Rok z Terapią Poznawczo Behawioralną Dzieci i Młodzieży”. Od ponad dziesięciu lat z sukcesami pracuje z dziećmi.

Scroll to Top