Warsztaty dla rodziców nastolatka

Rodzice na detoksie: 13 stycznia 2018 r

Jeżeli zastanawiasz się czasem co jeszcze możesz zrobić, żeby dogadać się ze swoim nastoletnim dzieckiem, co go trapi, lub jakich trudności możesz się spodziewać, te warsztaty z pewnością Cię zainteresują.

W sobotę, 13 stycznia 2018 w godzinach 10 – 15 w siedzibie naszej poradni odbędą się warsztaty umiejętności rodzicielskich skierowane do rodziców nastolatków.

Warsztaty są szczególnie przeznaczone dla osób które chcą poprawić swoją relację z dzieckiem, są osobiście zaangażowane w wychowywanie swojego dziecka  i nie przekazują tej odpowiedzialności szkole lub innej instytucji, są zainteresowane zmianami które zachodzą w psychice dziecka w okresie dorastania i pragną przygotować się do tego okresu.

W trakcie warsztatów znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  • jakie zmiany zachodzą w psychice dziecka w okresie dojrzewania?
  • co mam zrobić, by mój nastolatek chciał ze mną rozmawiać o swoich kłopotach?
  • jak pomóc jemu/jej w rozwiązywaniu kłopotów?
  • jakich trudności mogę się spodziewać?

Koszt pięciogodzinnych warsztatów wynosi 180 zł, zajęcia będą odbywały się w małych kameralnych grupach gdzie jest miejsce na zadawanie konkretnych pytań.

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: kontakt@bonalabor.pl lub pod nr telefonu: 605 516 234

Zajęcia poprowadzi mgr Hanna Danak, psycholog i psychoterapeutka. Ukończyła kurs podstawowy Systemowej Terapii Rodzin prowadzony przez Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej. Doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywała pracując na oddziałach szpitala psychiatrycznego oraz w ramach poradni zdrowia psychicznego dla dzieci i młodzieży. Prowadzi psychoterapię indywidualną, rodzin i par. Pracuje z dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą.

Dodaj komentarz